Open Procurement Albania

Rikonstruksion i Rruges Drita, Lagjia Nr.2 ,Kavaje

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kavajė
Institucioni Prokurues Bashkia Kavaje
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i Rruges Drita, Lagjia Nr.2 ,Kavaje
Nr. Reference REF-24193-05-28-2019
Vlera / Fondi Limit 12 325 000,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 29-05-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 01-07-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 29-05-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues 2T
Biba - X
Boshnjaku. B
K.M.K
Sark
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BOSHNJAKU.B
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 10 830 500,00
  Data e shpalljes sė fituesit 02-08-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 3 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka patur ankesa.
  Operatoret Ekonomike te s'kualifikuar:
  1. "Sark " sh.p.k, :
  Nuk ka paraqitur dokumentacion per shlyerjen taksave vendore ne 2018 ne Bashkin Tirane, sipas regjistrit historik.
  - Shoqeria “SARK” Shpk, nuk ka shlyer detyrimet e maturuara te energjise elektrike.
  2. "K.M.K" sh.p.k :
  Ofertuesi ka mangesi te theksuar ne dokumenta dhe ne kontratat e mjeteve te mara me qera shume nga kontratat jane bere pa percaktuar objektin e kontrates sipas pikes 9-c te DST,ve dhe certefikata e trasportit eshte leshuar per trasport personal jo per te trete.mungon certifikata per mallrat e rrezikeshme,mungon akt zhdoganimi i asfaltoshtrueses mare nga caushi.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data