Open Procurement Albania

Shėrbim dezinsektimi tė bimėsisė dekorative.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues Drejtoria e Pergjithshme Nr.1 e Qytetit Tirane
Objekti i Tenderit Shėrbim dezinsektimi tė bimėsisė dekorative.
Nr. Reference REF-24831-05-30-2019
Vlera / Fondi Limit 6 510 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 31-05-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-06-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 31-05-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Akademia Shendetit Publik
Fatos Lashi
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Akademia Shendetit Publik LABYRINTH
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 6 460 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 31-07-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 7752000
  Data e lidhjes sė kontratės 05-08-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 6 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  1.Operatori ekonomik “Fatos Lashi” PF:
  Operatori Ekonomik “Fatos Lashi”, person fizik nuk plotėson pikėn 2. nėnpikėn (i) tė DST-ve pasi nė rastin e kamionēinės sė llojit Nissan me targė AA375JO, pėrkatėsisht dokumenteve tė kontrollit teknik dhe siguracionit tė automjetit, kėtyre dokumentave i ka kaluar afati.
  Gjithashtu automjeti i llojit kamionēinė i tipit Nissan Navara me targė AA803DO, pėrkatėsisht dokumntacionit tė paraqitur pėr kontrollin teknik tė mjetit dhe siguracionin e mjetit i ka kaluar afati. Kjo pėrbėn shkak pėr skualifikimin e OE “Fatos Lashi” person fizik.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.32 - Dt.13-08-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data