Open Procurement Albania

Mirembajtje e thelle e sistemit te ngrohjes ne objektet arsimore

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues Drejtoria Nr.3 e Punetoreve te Qytetit Tirane
Objekti i Tenderit Mirembajtje e thelle e sistemit te ngrohjes ne objektet arsimore
Nr. Reference REF-29891-07-09-2019
Vlera / Fondi Limit 35 496 280,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 10-07-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 09-08-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 09-08-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues ALTEC SHPK & DAJTI PARK 2007
BOSHNJAKU B SHPK & RAFIN COMPANY SHPK & PESE VELLEZĖRIT
ELDA-VL
SULOLLARI-KLIMA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BOSHNJAKU B - RAFIN COMPANY - PESE VELLEZĖRIT
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 35 154 929,00
  Data e shpalljes sė fituesit 02-09-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 42185914.8
  Data e lidhjes sė kontratės 12-09-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 90 dite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Skualifikohet:
  1) Operatori ekonomik ALTEC sh.p.k dhe “DAJTI PARK 2007” sh.p.k :
  Nuk rezulton qė tė jetė paraqitur marrėveshja e noterizuar sipas sė cilės bashkimi i operatorėve ekonomikė ėshtė krijuar zyrtarisht dhe prokura e posaēme.

  2) Operatori ekonomik “ELDA-VL” sh.p.k:
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike.

  3) Operatori ekonomik “SULOLLARI-KLIMA” sh.p.k.:
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike.

  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor-
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Relacion Konstruktiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.38 - Dt.23-09-2019
  Projekti

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data