Open Procurement Albania

Avolzhime dhe riparime

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Shkoder
Objekti i Tenderit Avolzhime dhe riparime
Nr. Reference REF-31632-07-26-2019
Vlera / Fondi Limit 3 000 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 29-07-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 08-08-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 08-08-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Remonti Elektrik
ELEKTROINVEST
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Remonti Elektrik
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3,000,000.00 
  Data e shpalljes sė fituesit 03-09-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3600000
  Data e lidhjes sė kontratės 09-09-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 10 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar:

  1. Shoqeria “ELEKTROINVEST”:
  - Nga verifikimi i dokumentacionit te paraqitur rezulton se ofertuesi ka vetem nje inxhiner elektrik pjese e stafit te shoqerise, ne kundershtim me kriterin e vecante kualifikues, ku thuhet: “Operatori ekonomik duhet te paraqese nje deshmi nga administrate tatimore, per punesimin mesatar jo me pak se 8 (tete) punonjesish per periudhen janar-qershor 2019, ku perfshihen minimalisht edhe dy inxhinier elektrik. Operatori ekonomik duhet te paraqese listepagesen e sigurimeve shoqerore dhe shendetesore per kete periudhe kohe”
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.37 - Dt.16-09-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data