Open Procurement Albania

Blerje buke per institucionet shkollore dhe parashkollore, bashkia Mirdite.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mirditė
Institucioni Prokurues Bashkia Mirdite
Objekti i Tenderit Blerje buke per institucionet shkollore dhe parashkollore, bashkia Mirdite.
Nr. Reference REF-32160-07-31-2019
Vlera / Fondi Limit 825 840,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 01-08-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 12-08-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 12-08-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Sipas Deklarates se dates 26.08.2019 operatori ekonomik i kualifikuar “Sinani Trading”eshte terhequr nga tenderi per arsye shendetsore
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.35 - Dt.02-09-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data