Open Procurement Albania

Blerje kontenjere metalike per Bashkine Kruje

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Krujė
Institucioni Prokurues Bashkia Kruje
Objekti i Tenderit Blerje kontenjere metalike per Bashkine Kruje
Nr. Reference REF-33004-08-07-2019
Vlera / Fondi Limit 3 444 600,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 08-08-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-08-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 20-08-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues LEKA 2007
BOLT
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LEKA -2007 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 330 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 02-09-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3996000
  Data e lidhjes sė kontratės 06-09-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 7 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.37 - Dt.16-09-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data