Open Procurement Albania

Instalimi i teknologjive te reja ne stacionet e pompimit ne sistemin Mengel-Samurr-Godolesh, (per zevendesimin e pompave dhe pajisjeve

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Elbasan
Objekti i Tenderit Instalimi i teknologjive te reja ne stacionet e pompimit ne sistemin Mengel-Samurr-Godolesh, (per zevendesimin e pompave dhe pajisjeve
Nr. Reference REF-33928-08-20-2019
Vlera / Fondi Limit 56 418 377,50
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 21-08-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-09-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 24-09-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues MIKAEL-GRUP
Bajrami N
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BAJRAMI N SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 54808579.8
  Data e shpalljes sė fituesit 31-10-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 45 dite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. Operatori ekonomik - “MIKAEL-GRUP”sh.p.k, pėr arsyet :
  • Nuk ka dorezuar asnje dokument lidhur me kualifikimin tekniko-ligjor si dhe nuk ka dorezuar oferte.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Relacion Konstruktiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Projekti

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data