Open Procurement Albania

Rikonstruksion i rrjetit te jashtem te ujesjellesit Libohove dhe Suhe

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Libohovė
Institucioni Prokurues Bashkia Libohove
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i rrjetit te jashtem te ujesjellesit Libohove dhe Suhe
Nr. Reference REF-34602-08-30-2019
Vlera / Fondi Limit 1 068 333,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 02-09-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-09-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 13-09-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues COGREN
6D PLAN
Operator Ekonomik Kontraktues
 • 6D - PLAN
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 958 792,00
  Data e shpalljes sė fituesit 01-10-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1150550.4
  Data e lidhjes sė kontratės 03-10-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 7 jave
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skauliikuar:

  1 COGREN :
  Nga verifikimet e kryera ne sistemin e prokurimit publik rezulton se OE COGREN shpk nuk ploteson kriteret e pergjithshme dhe te vecanta per kualifikim si me poshte:
  Operatori ejkonomik nuk ka paraqitur QKL me kod III 2 A.
  Operatori ekonomik nuk ka paraqitur inxhinier gjeomjedisi.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.40 - Dt.07-10-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data