Open Procurement Albania

Blerje karburant lende djegese nafte

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues Drejtoria e Konvikteve te Shkollave te Mesme
Objekti i Tenderit Blerje karburant lende djegese nafte
Nr. Reference REF-34765-09-02-2019
Vlera / Fondi Limit 1 916 667,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 03-09-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-09-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 13-09-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues A&T sha & 2A2F-L OIL
Kastrati Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A&T sha - 2A2F-L OIL
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH Marzhi i fitimit 7.4 %
  Data e shpalljes sė fituesit 26-09-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės 04-10-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2019
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar ofertuesit e meposhtem:
  1. Operatori ekonomik “Kastrati" sh.p.k
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  Komisioni i Vlerėsimit tė Ofertave konstatoi se Operatori ekonomik “Kastrati" sh.p.knuk plotėson: -Kerkesen e percaktuar ne Piken 2.2.3, te "Kapacitetit ekonomik dhe financiar" te dokumentave te tenderit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor-
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.41 - Dt.14-10-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data