Open Procurement Albania

Loti 6 Kolaudim i punimeve per objektet Sistemim, Asfaltimi Rrugeve Rilindja, segmenti 1 dhe 2, Fshati Marqinet 2, BashkiaVore dhe Sistemim, Asfaltim Rruga Mojre dhe Fioret Gjec Koder, Njesia Administrative Preze, Bashkia Vore.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vorė
Institucioni Prokurues Bashkia Vore
Objekti i Tenderit Loti 6 Kolaudim i punimeve per objektet Sistemim, Asfaltimi Rrugeve Rilindja, segmenti 1 dhe 2, Fshati Marqinet 2, BashkiaVore dhe Sistemim, Asfaltim Rruga Mojre dhe Fioret Gjec Koder, Njesia Administrative Preze, Bashkia Vore.
Nr. Reference REF-35262-09-09-2019
Vlera / Fondi Limit 59 526,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 10-09-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-09-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 20-09-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 6
Operatorė Konkurues Novatech Studio
Taulant
Rean
M.A.K Studio
XH&MILER
Net Group
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TAULANT SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 49 531,00
  Data e shpalljes sė fituesit 01-11-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 59437
  Data e lidhjes sė kontratės 18-11-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa .
  Te skualifikuar:
  1. Net Group me Nipt L72023002P, me vlere te ofertes 49.531 (dyzete e nente mije e peseqind tridhjete e nje) leke pa tvsh. Mungon pika 2.1.2- ISO 14001:2015 (Per implementimin e Sistemit te Menaxhimit te Mjedisit).
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.49 - Dt.10-12-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data