Open Procurement Albania

Loti 4 Kolaudim i punimeve per objektin Rikonstruksioni i plote dhe shtese e Shkolles se Mesme Vajdin Lamaj, Domje, Bashkia Vore.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vorė
Institucioni Prokurues Bashkia Vore
Objekti i Tenderit Loti 4 Kolaudim i punimeve per objektin Rikonstruksioni i plote dhe shtese e Shkolles se Mesme Vajdin Lamaj, Domje, Bashkia Vore.
Nr. Reference REF-35255-09-09-2019
Vlera / Fondi Limit 115 111,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 10-09-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-09-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 20-09-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues Novatech Studio
Taulant
HMK Consulting
M.A.K Studio
XH&MILER
Operator Ekonomik Kontraktues
 • NOVATECH STUDIO
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 101 073,00
  Data e shpalljes sė fituesit 01-11-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa .
  Tė skualifikuar:
  1. M.A.K Studio me Nipt L01422017O, me vlerė tė ofertės 100.785 (njėqind mijė e shtatėqind e tetėdhjetė e pesė) lekė pa tvsh. Referuar VKM nr. 354, datė 11.5.2016 “Pėr miratimin e manualit tė arifave pėr shėrbime nė planifikim territori, projektim, mbikėqyrje dhe kolaudim”, oferta ėshtė nėn kufirin minimal tė lejuar. Duke qenė se nuk jemi nė rastet e nenit 7, pika 3 tė vendimit tė sipėrcituar, oferta nuk ėshtė e vlefshme.

  2. “XH&MILER” me Nipt K72105003E, me vlerė tė ofertės 101.072 (njeqind e nje mije e shtatedhjet e dy) lekė pa tvsh. Referuar VKM nr. 354, datė 11.5.2016 “Pėr miratimin e manualit tė arifave pėr shėrbime nė planifikim territori, projektim, mbikėqyrje dhe kolaudim”, oferta ėshtė nėn kufirin minimal tė lejuar. Duke qenė se nuk jemi nė rastet e nenit 7, pika 3 tė vendimit tė sipėrcituar, oferta nuk ėshtė e vlefshme.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data