Open Procurement Albania

Kolaudim i punimeve per objektin KUZ Rruga e Mesit dhe e Freskut, Domje, Njesia Administrative Berxull, Bashkia Vore.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vorė
Institucioni Prokurues Bashkia Vore
Objekti i Tenderit Kolaudim i punimeve per objektin KUZ Rruga e Mesit dhe e Freskut, Domje, Njesia Administrative Berxull, Bashkia Vore.
Nr. Reference REF-35250-09-09-2019
Vlera / Fondi Limit 20 088,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 10-09-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-09-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 20-09-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues HMK Consulting
Xh&MILER
M.A.K Studio
Net Group
Operator Ekonomik Kontraktues
 • HMK - Consulting
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 18 542,00
  Data e shpalljes sė fituesit 01-11-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 22250.4
  Data e lidhjes sė kontratės 18-11-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa .
  Te skualifikuar:
  1. “HMK Consulting” sh.p.k me Nipt L57129604Q, mungon oferta ekonomike.
  2. Net Group me Nipt L72023002P me vlere te ofertes 15.000 (pesembedhjete mije) leke pa tvsh. Mungon pika 2.1.2 - ISO 14001:2015 (Per implementimin e Sistemit te Menaxhimit te Mjedisit).
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.49 - Dt.10-12-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data