Open Procurement Albania

Loti III – Blerje buke thekre dhe integrale

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Qendra Ekonomike e Zhvillimit dhe Edukimit te Femijeve Tirane
Objekti i Tenderit Loti III – Blerje buke thekre dhe integrale
Nr. Reference REF-36196-09-17-2019
Vlera / Fondi Limit 14 696 749,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 18-09-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-10-2019
Data e mbajtjes se tenderit 14-10-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues DAJTI PARK 2007 SHPK
KADRA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KADRA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 14 341 800,00
  Data e shpalljes se fituesit 08-01-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 17210160
  Data e lidhjes se kontrates 24-01-2020
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ka Pasur Ankesa.
  Ka patur ankesë nga ana e Operatorit Ekonomik “KADRA” sh.p.k pranë AK dhe ka marr përgjigje më date 13.11.2019 nga ana e AK QEZHEF. Operatori Ekonomik “KADRA” sh.p.k në vijim ka depozituar ankesë pranë KPP-së brenda afateve ligjore.
  Më datë 26.12.2019 pranë AK u administrua vendimi i KPP Nr.801, datë 23.12.2019 për skualifikimin e operatorit ekonomik “DAJTI PARK 2007” shpk.
  Më datë 26.12.2019 KVO kreu rivlerësim duke skualifikuar operatorin ekonomik “DAJTI PARK 2007” shpk në SPE sipas vendimit të sipërcituar të KPP.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.04 - Dt.03-02-2020
  Apelime dhe Vendime te KPP

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data