Open Procurement Albania

Ndertim rrjet ujesjellesi: Rruga "Hasan Prishtina", "Shaban Duka" dhe "Ali Demi", Objektet brenda Ish Poligrafikut"

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Objekti i Tenderit Ndertim rrjet ujesjellesi: Rruga "Hasan Prishtina", "Shaban Duka" dhe "Ali Demi", Objektet brenda Ish Poligrafikut"
Nr. Reference REF-37525-09-27-2019
Vlera / Fondi Limit 7 782 016,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 30-09-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-10-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 11-10-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 10
Operatorė Konkurues ARB & TRANS-2010
SIRETA
Bahas & “Avduli
BONUS
CAUSHI & “KMK
Shendelli
FLED
SHPRESA – AL
KUPA
Al-Asfalt
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ARB & TRANS-2010
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 7159204.5
  Data e shpalljes sė fituesit 31-10-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 20 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data