Open Procurement Albania

Sherbimi i pastrimit ne Njesine Administrative Orikum

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vlorė
Institucioni Prokurues Bashkia Vlore
Objekti i Tenderit Sherbimi i pastrimit ne Njesine Administrative Orikum
Nr. Reference REF-41660-10-30-2019
Vlera / Fondi Limit 66 349 413,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės E hapur, mbi kufirin e lartė monetar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 31-10-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-12-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 23-12-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues BAITEL (BOJO RESORT)
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BAITEL
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 65 784 982,00
  Data e shpalljes sė fituesit 04-02-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 78941978
  Data e lidhjes sė kontratės 25-03-2020
  Kohėzgjatja e kontratės 3 vjet
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.17 - Dt.30-03-2020
  ANALIZA E KOSTOS SE PASTRIMIT

  Sherbimi i pastrimit ne Njesine Administrative Orikum

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vlorė
  Institucioni Prokurues Bashkia Vlore
  Objekti i Tenderit Sherbimi i pastrimit ne Njesine Administrative Orikum
  Nr. Reference REF-37491-09-27-2019
  Vlera / Fondi Limit 66 349 413,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės E hapur, mbi kufirin e lartė monetar
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 30-09-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-11-2019
  Data e mbajtjes sė tenderit 25-11-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 3 vjet
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Bazuar nė Ligjin Nr. 9643, datė 20.11.2006 “Pėr Prokurimin Publik” i ndryshuar, neni 24, pika g- te tjera: Autoriteti Kontraktor do rishikoje analizen e kostos se bashku me disa nga termat e references qe kane sherbyer per kryerjen e saj.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.40 - Dt.07-10-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data