Open Procurement Albania

Blerje sherbimi per mirembajtjen e rrjeteve hidraulike, ngrohje-ftohje kaldaja, kondicionere dhe pajisje te tjera per vitin 2019.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Bashkia Tirane
Objekti i Tenderit Blerje sherbimi per mirembajtjen e rrjeteve hidraulike, ngrohje-ftohje kaldaja, kondicionere dhe pajisje te tjera per vitin 2019.
Nr. Reference REF-38015-10-02-2019
Vlera / Fondi Limit 4 166 666,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 03-10-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-10-2019
Data e mbajtjes se tenderit 14-10-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues CLIMACASA shpk & AL-TEK shpk
ALTEC shpk
SULOLLARI-KLIMA shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Climacasa SHPK - AL-TEK SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 125 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 22-11-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3750000
  Data e lidhjes se kontrates 06-01-2020
  Kohezgjatja e kontrates Mirëmbajtja e rrjeteve hidraulike do të kryhet për një periudhë kohore 1 (një) vit nga data e lidhjes së kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Operatorët ekonomikë të s’kualifikuar janë si më poshtë vijon:
  1. Operatori ekonomik “ALTEC” shpk
  Nuk plotëson kërkesat e përcaktuara në dokumentet e tenderit.
  2. Operatori ekonomik “Sulollari Klima”
  Nuk ka paraqitur në sistemin elektronik ofertën ekonomike dhe dokumentacionin e plotë ligjor e teknik të kërkuar tek kriteret e vecanta për kualifikim pjesë përbërëse e dokumenteve të tenderit për këtë procedurë.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.1 - Dt.13-01-2020

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data