Open Procurement Albania

Blerje karburant per nevojat e Bashkise Sarande.

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Sarandė
Institucioni Prokurues Bashkia Sarande
Objekti i Tenderit Blerje karburant per nevojat e Bashkise Sarande.
Nr. Reference REF-37895-10-02-2019
Vlera / Fondi Limit 5 000 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 03-10-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-10-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 15-10-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues KASTRATI SHPK
ISLAMAJ SHPK
A&T SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KASTRATI
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH Marzhi i fitmit 12.4 %
  Data e shpalljes sė fituesit 05-12-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės 04-12-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 365 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar ofertuesit e meposhtem:
  1. “ISLAMAJ” SHPK
  Nuk perbush kriteret e DST-ve
  2. “A&T” SHPK & “2A2F-L OIL” SHPK
  Nuk perbush kriteret e DST-ve.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.51 - Dt.23-12-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data