Open Procurement Albania

Sherbim tre vjecar i konsulences kontabel dhe fiskale

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues ECO Tirana
Objekti i Tenderit Sherbim tre vjecar i konsulences kontabel dhe fiskale
Nr. Reference REF-39373-10-14-2019
Vlera / Fondi Limit 6 276 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-10-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 28-10-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 28-10-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Albania Audit Partner
BaEr Consulting
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Albanian Audit Partners
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 4 680 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 15-11-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 36 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data