Open Procurement Albania

Sherbim tre vjecar i konsulences kontabel dhe fiskale

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues ECO Tirana
Objekti i Tenderit Sherbim tre vjecar i konsulences kontabel dhe fiskale
Nr. Reference REF-39373-10-14-2019
Vlera / Fondi Limit 6 276 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 15-10-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-10-2019
Data e mbajtjes se tenderit 28-10-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Albania Audit Partner
BaEr Consulting
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Albanian Audit Partners
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 680 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 15-11-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 36 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit Arsyet e Anulimit: Bazuar në Ligjin Nr. 9643, datë 20.11.2006 “Për Prokurimin Publik” i ndryshuar, neni 24, pika 1, gërma: g.
  g. sepse diferenca e OE te renditur ne vend te dyte me OE te renditur ne vend te pare, eshte me e madhe se 2% e fondit limit, ne zbatim te nenit 58, pika 5 te LPP. 6
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Nr.48 - Dt.02-12-2019

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data