Open Procurement Albania

Blerje detergjente per Bashkine Kruje dhe Insitucionet e varesise

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Krujė
Institucioni Prokurues Bashkia Kruje
Objekti i Tenderit Blerje detergjente per Bashkine Kruje dhe Insitucionet e varesise
Nr. Reference REF-39563-10-15-2019
Vlera / Fondi Limit 1 187 247,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 16-10-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 28-10-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 28-10-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues ANBIM
’EUROMEGA 2010
ATLANTIK 3
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EURO MEGA 2010
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 980 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 14-11-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 15 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar .
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data