Open Procurement Albania

Vendosjen e zonave te shijimit ne familjet perfituese te projektit Kuzhina lokale Mali i Zi-Shqiperi,Bashkia Puke

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Pukë
Institucioni Prokurues Bashkia Puke
Objekti i Tenderit Vendosjen e zonave te shijimit ne familjet perfituese te projektit Kuzhina lokale Mali i Zi-Shqiperi,Bashkia Puke
Nr. Reference REF-40250-10-21-2019
Vlera / Fondi Limit 2 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 22-10-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 01-11-2019
Data e mbajtjes se tenderit 01-11-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues Bredhi-Br
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BREDHI - BR
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 975 225,00
  Data e shpalljes se fituesit 15-11-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data