Open Procurement Albania

Materiale mirembajtje objektesh shkollat zyra

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mallakastėr
Institucioni Prokurues Bashkia Mallakaster
Objekti i Tenderit Materiale mirembajtje objektesh shkollat zyra
Nr. Reference REF-41570-10-30-2019
Vlera / Fondi Limit 3 333 333,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 31-10-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-11-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 11-11-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 6
Operatorė Konkurues ARTEO 2018 SHPK
DENISA BESHAJ
ILIR DERVISHAJ
MURATI D SHPK
SARK SHPK
ZEQIRI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Denisa Beshaj
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 790 650,00
  Data e shpalljes sė fituesit 19-11-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3348780
  Data e lidhjes sė kontratės 17-12-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.49 - Dt.10-12-2019
  Lidhja e Kontratės Nr.51 - Dt.23-12-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data