Open Procurement Albania

Blerje makineri per nevojat e bashkise

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Prrenjas
Institucioni Prokurues Bashkia Prrenjas
Objekti i Tenderit Blerje makineri per nevojat e bashkise
Nr. Reference REF-42594-11-07-2019
Vlera / Fondi Limit 9 920 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 08-11-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 02-12-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 02-12-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Luar Bros Shpk
Eurogjici-Security Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LUAR Bros
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 9 870 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 20-12-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 11844000
  Data e lidhjes sė kontratės 26-12-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 20 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar ofertuesit e meposhtem:
  1. “Eurogjici-Security” shpk”
  Perkatesisht per arsyet e meposhtme:
  Operatori ekonomik ka paraqitur vetem ekstraktin nga QKR dhe nuk ka paraqitur formular oferte si dhe dokumentacionin e kerkuar ne kriteret e pranim/kualifikimit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.53 - Dt.31-12-2019

  Blerje makineri per nevojat e bashkise

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Prrenjas
  Institucioni Prokurues Bashkia Prrenjas
  Objekti i Tenderit Blerje makineri per nevojat e bashkise
  Nr. Reference REF-41810-10-31-2019
  Vlera / Fondi Limit 9 920 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 01-11-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 26-11-2019
  Data e mbajtjes sė tenderit 26-11-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 20 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Pėr shkaqe qė dalin jashtė kontrollit tė autoritetit kontraktor dhe tė paparashikueshme nė kohėn e fillimit tė procedurės sė prokurimit, duke respektuar parimet e barazisė dhe tė transparencės, sipas pėrcaktimit nė rregullat e prokurimit publik
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.45 - Dt.11-11-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data