Open Procurement Albania

Blerje Program Kompjuterik dhe Kurse

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Himarė
Institucioni Prokurues Bashkia Himare
Objekti i Tenderit Blerje Program Kompjuterik dhe Kurse
Nr. Reference REF-41722-10-31-2019
Vlera / Fondi Limit 2 083 333,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 01-11-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-11-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 15-11-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues JEHONA SOFTWARE SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • JEHONA SOFTWARE
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 875 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 26-02-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1875000
  Data e lidhjes sė kontratės 10/03/2020 00:00:00
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa ne KPP.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime Vlera e kontrates ne kete rast eshte pa TVSH, (Sipas dokumentit te publikuar ne Buletinin: Nr.12 - Dt.17-03-2020)
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.12 - Dt.17-03-2020
  Apelime dhe Vendime tė KPP

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data