Open Procurement Albania

Blerje mjet germimi (mini eskavator)

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Cërrik
Institucioni Prokurues Bashkia Cerrik
Objekti i Tenderit Blerje mjet germimi (mini eskavator)
Nr. Reference REF-43520-11-14-2019
Vlera / Fondi Limit 1 500 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 15-11-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 26-11-2019
Data e mbajtjes se tenderit 26-11-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues ZEQIRI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ZEQIRI SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 455 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 27-11-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1746000
  Data e lidhjes se kontrates 10/12/2019 00:00:00
  Kohezgjatja e kontrates 5 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.50 - Dt.16-12-2019

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data