Open Procurement Albania

Blerje Gaz i Lenget per Vitin 2020

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Qendra Ekonomike e Zhvillimit dhe Edukimit te Femijeve Tirane
Objekti i Tenderit Blerje Gaz i Lenget per Vitin 2020
Nr. Reference REF-43432-11-14-2019
Vlera / Fondi Limit 9 144 800,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 15-11-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-12-2019
Data e mbajtjes se tenderit 11-12-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Të gjitha ofertat e paraqitura përmbajnë çmime që e tejkalojnë buxhetin e autoritetit kontraktor, të parashikuar për një kontratë të caktuar.
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Nr.52 - Dt.30-12-2019

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data