Open Procurement Albania

Blerje Gaz i Lenget per Vitin 2020

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues Qendra Ekonomike e Zhvillimit dhe Edukimit te Femijeve Tirane
Objekti i Tenderit Blerje Gaz i Lenget per Vitin 2020
Nr. Reference REF-43432-11-14-2019
Vlera / Fondi Limit 9 144 800,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-11-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-12-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 11-12-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data