Open Procurement Albania

Optimizimi i rrjetit te ujesjellesit per Qytetin e Pukes “Sistemimit me matje i konsumatoreve (abonenteve" familjare dhe jo familjare ne qytetin puke dhe lagjet periferike.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Pukë
Institucioni Prokurues SHA Ujësjellës Kanalizime Pukë
Objekti i Tenderit Optimizimi i rrjetit te ujesjellesit per Qytetin e Pukes “Sistemimit me matje i konsumatoreve (abonenteve" familjare dhe jo familjare ne qytetin puke dhe lagjet periferike.
Nr. Reference REF-42662-11-07-2019
Vlera / Fondi Limit 77 955 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 11-11-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-12-2019
Data e mbajtjes se tenderit 11-12-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues K.A.E.XH SHPK & ALMO KONSTRUKSION SHPK
Delia Impex SHPK
Senka SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ''K.A.E.XH.'' SH.P.K.-ALMO KONSTRUKSION
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 77 215 481,00
  Data e shpalljes se fituesit 07/01/2020 00:00:00
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 92658577
  Data e lidhjes se kontrates 14-01-2020
  Kohezgjatja e kontrates 8 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:
  1. “Delia Impex” Shpk
  Ska paraqitur formular oferte dhe asnje dokumentacion vetem QKB.
  2. “Senka “ Shpk
  Ska paraqitur formular oferte dhe asnje dokumentacion vetem QKB.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Raport Teknik
  Relacion Konstruktiv
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.2 - Dt.20-01-2020

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data