Open Procurement Albania

Loti IV. Blerje mishi dhe nenprodukte te tij

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Divjakë
Institucioni Prokurues Bashkia Divjake
Objekti i Tenderit Loti IV. Blerje mishi dhe nenprodukte te tij
Nr. Reference REF-46319-12-17-2019
Vlera / Fondi Limit 310 500,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 18-12-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 30-12-2019
Data e mbajtjes se tenderit 30-12-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues Vilson Prifti
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vilson Prifti
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 310 500,00
  Data e shpalljes se fituesit 08-01-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 372600
  Data e lidhjes se kontrates 08-01-2020
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.2 - Dt.20-01-2020

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data