Open Procurement Albania

Furnizim dhe sherbime me ushqim (katering) per mensen e Qendres Sociale per vitin 2020

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues Qendra Sociale Te Qendrojme se Bashku
Objekti i Tenderit Furnizim dhe sherbime me ushqim (katering) per mensen e Qendres Sociale per vitin 2020
Nr. Reference REF-47356-01-13-2020
Vlera / Fondi Limit 4 849 167,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 14-01-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-01-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 24-01-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues NELSA SHPK
4S Shpk & Dajti Park Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Nelsa SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 4 646 851,00
  Data e shpalljes sė fituesit 14-05-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Deri me 19.02.2021
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar ofertuesit e meposhtem:
  1. “4S” Shpk & “Dajti Park” Shpk
  Mbas shqyrtimit te ankeses ne KPP nga Operatori Ekonomik Nelsa shpk, eshte skualifikuar me Vendimin 131/2020 date 09.04.2020 pika 2 te K.P.P-se.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Qeverisja Vendore Tiranė REF-47356-01-13-2020
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Apelime dhe Vendime tė KPP

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data