Open Procurement Albania

Blerje materiale hidraulike

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrės
Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Durres
Objekti i Tenderit Blerje materiale hidraulike
Nr. Reference REF-48405-01-28-2020
Vlera / Fondi Limit 164 975 892,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 29-01-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 21-02-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 21-02-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues POWER INDUSTRIES Shpk
A.K.M ALBANIAN INVESTMENT GROUP & E – PAMPS
KEVIN CONSTRUKSION.
Operator Ekonomik Kontraktues
 • POWER INDUSTRIES
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 154 673 739,00
  Data e shpalljes sė fituesit 17-03-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 22 javė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar:
  1. A.K.M ALBANIAN INVESTMENT GROUP” & “E-PUMPS” ėshtė skualifikuar pėr arsye se nuk pėrmbush:
  a Kapacitetin ekonomik dhe financiar, pasi operatori E-pumps nuk pėrmbush vlerėn e xhiros mesatare tė tre viteve tė fundit, sipas % sė bashkėpunimit.
  b Kapacitetin Teknik: pikat 4, pikat 8, pikat 7, pikat 10.
  2.Operatori ekonomik “KEVIN CONSTRUKSION” ėshtė skualifikuar pėr arsye se nuk pėrmbush asnjė nga kriteret e kėrkuara nė DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data