Open Procurement Albania

Blerje nafte per per vitin 2020

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vlorë
Institucioni Prokurues Bashkia Vlore
Objekti i Tenderit Blerje nafte per per vitin 2020
Nr. Reference REF-48752-02-03-2020
Vlera / Fondi Limit 12 061 471,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 04-02-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-03-2020
Data e mbajtjes se tenderit 06-03-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues FJORTES Shpk
KASTRATI Shpk
RAIMONDA CENO
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FJORTES SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH Marzhi I fitimit 9%.
  Data e shpalljes se fituesit 20-03-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 14473765
  Data e lidhjes se kontrates 25-03-2020
  Kohezgjatja e kontrates Deri me 31-12-2020
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar ofertuesit e meposhtem :
  1. RAIMONDA CENO Perkatesisht per arsyet e meposhteme :
  a. nuk ka paraqitur ofertë dhe dokumentacion.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.17 - Dt.30-03-2020

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data