Open Procurement Albania

Materiale hidraulike

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korēė
Institucioni Prokurues Ndermarrja e Sherbimeve Publike Korce
Objekti i Tenderit Materiale hidraulike
Nr. Reference REF-49601-02-05-2020
Vlera / Fondi Limit 2 500 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 06-02-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 17-02-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 17-02-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues 12
Operatorė Konkurues DENISA BESHAJ
ERVIN LUZI
HEST SHPK
FREDI ELECTRONIC SHPK
ASI-2A CO SHPK
FALCOMX SHPK
MURATI D SHPK
LUAR Bros SHPK
TIMAK SHPK
ALPHA SOLUTIONS GROUP SHPK
ELEKTRO THERM SHPK
MURATI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ERVIN LUZI
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 970 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 19-03-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Deri me 31-12-2020
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1 .Shoqeria “DENISA BESHAJ” pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme : < br/> a. Operatori ekonomik nuk e ka paraqitur oferten sipas dokumentave standarte te tenderit te publikuara nga autoriteti kontraktor. Operatori ekonomik ka tjetersuar zerat e preventivit, konkretisht zerin me nr. 77 me emertimin WC porcelani ku sasia e kerkuar ne DST eshte 5 cope kurse operatori ekonomik ka paraqitur oferten e tij per 50 cope.
  2 .Shoqeria “TIMAK” SHPK pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme : < br/> a. Nuk vertetohen furnizimet te ngjashme ne kundershtim me sa kerkohet ne dokumentet standarte te tenderit kapaciteti teknik (2.3) , (Furnizime tė ngjashme me vlere 40% te fondit limit tė realizuara gjatė tre viteve tė fundit)
  b. Operatori ekonomik nuk ka paraqitur vertetim per xhiron e realizuar gjate tre viteve te fundit ne kundershtim me kerkesat e dokumenteve standarte te tenderit kapaciteti ekonomik dhe financiar.
  3 .Shoqeria “ALPHA SOLUTIONS GROUP” SHPK pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme : < br/> a. Operatori ekonomik nuk ka paraqitur vertetim per xhiron e realizuar gjate tre viteve te fundit ne kundershtim me kerkesat e dokumenteve standarte te tenderit kapaciteti ekonomik dhe financiar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data