Open Procurement Albania

Shtese kontrate per objektin: Rikonceptim i parkut te lojrave te femijeve dhe parkim publik 2 kate ne rrugen e Elbasanit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Bashkia Tirane
Objekti i Tenderit Shtese kontrate per objektin: Rikonceptim i parkut te lojrave te femijeve dhe parkim publik 2 kate ne rrugen e Elbasanit
Shiko kontraten fillestare
Nr. Reference REF-53067-03-05-2020
Vlera / Fondi Limit 26 434 298,30
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Shtesë Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesë
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-03-2020
Data e mbajtjes se tenderit 06-03-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues SALILLARI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SALILLARI SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 26433839.8
  Data e shpalljes se fituesit 09-03-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 31720607.8
  Data e lidhjes se kontrates 10/03/2020 00:00:00
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SALILLARI SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SALILLARI SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SALILLARI SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SALILLARI SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.12 - Dt.17-03-2020

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data