Open Procurement Albania

Projektim per objektet:Rikonstruksion/rikualifikim rruge qytet dhe NJ.A- Rikonstruksion rruge qytet, Lagjja nr. 5, (Faza II-te)

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
Institucioni Prokurues Bashkia Shkoder
Objekti i Tenderit Projektim per objektet:Rikonstruksion/rikualifikim rruge qytet dhe NJ.A- Rikonstruksion rruge qytet, Lagjja nr. 5, (Faza II-te)
Nr. Reference REF-54494-03-17-2020
Vlera / Fondi Limit 1 093 447,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 18-03-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-04-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 10-04-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 60 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data