Open Procurement Albania

Rehabilitim i puseve ekzistues dhe ndertimi i ri i linjes se transmetimit dhe shperndarjes se Ujesjellesit Fushe Kruje

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Krujė
Institucioni Prokurues Bashkia Kruje
Objekti i Tenderit Rehabilitim i puseve ekzistues dhe ndertimi i ri i linjes se transmetimit dhe shperndarjes se Ujesjellesit Fushe Kruje
Nr. Reference REF-54577-03-18-2020
Vlera / Fondi Limit 490 724 575,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 19-03-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-04-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 20-04-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Relacion Konstruktiv
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data