Open Procurement Albania

Blerje detergjente

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Prrenjas
Institucioni Prokurues Bashkia Prrenjas
Objekti i Tenderit Blerje detergjente
Nr. Reference REF-56074-04-13-2020
Vlera / Fondi Limit 946 650,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 14-04-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-04-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 24-04-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues 9
Operatorė Konkurues ANBIM Shpk
Atlantik 3 Shpk
Denisa Beshaj
Dimex Shpk
Ervin Luzi
Euro Market Freal shpk
Euro Mega 2010 Shpk
Lindi-AL shpk
MURATI D Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ERVIN LUZI
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 566 700,00
  Data e shpalljes sė fituesit 14-05-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 15 dite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane s’kualifikuar ofertuesit e meposhtem:
  1. ANBIM” shpk
  Oferta ekonomike e “Anbim” shpk rezultonte anomalisht e ulet.

  2. “Euro Market Freal” shpk
  Operatori ekonomik “Euro Market Freal” shpk nuk ka paraqitur kopje te bilanceve te kerkuara ne piken 2.2.2 te DT: “Kopje te vertetuara te bilanceve te tre viteve te fundit, te paraqitur prane autoriteteve perkatese tatimore, te konfirmuara nga ky autoritet".

  3. “Lindi-AL” shpk
  a. Pas shqyrtimit te formularit te ofertes te operatorit ekonomik "Lindi-Al" shpk, Komisioni i Vleresimit te ofertave ka konstatuar se ne preventivin e dorezuar mungon njesia matese e secilit artikull.
  b. Operatori ekonomik nuk ka dorezuar ne SPE deklaraten e kerkuar ne DT pika 2.3.2: “Subjekti duhet te deklaroje, se merr persiper dorezimin e mallit brenda afatit te kerkuar ne ojektin e DST prane AK brenda afateve sasise dhe specifikimeve te percaktuara te sasia dhe grafiku i levrimit”.
  4. “Murati D” shpk
  Komisioni i Vleresimit te Ofertave konstaton se oferta nuk permban te gjithe dokumentacionin e kerkuar ne dokumentet e tenderit, referuar listes se kerkesave te tenderit, ne mbeshtetje te pikes 3 te nenit 66 te VKM Nr.914, date 29.12.2014 “Per Miratimin e Rregullave te Prokurimit Publik”, Komisioni konstatoi se oferta eshte e pavlefshme.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data