Open Procurement Albania

Blerje materiale te ndryshme per SHA Ujesjelles-Kanalizime Librazhd-Prrenjas dhe materiale per linjat kanalizime

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Librazhd
Objekti i Tenderit Blerje materiale te ndryshme per SHA Ujesjelles-Kanalizime Librazhd-Prrenjas dhe materiale per linjat kanalizime
Nr. Reference REF-58056-05-14-2020
Vlera / Fondi Limit 4 430 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-05-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 26-05-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 26-05-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data