Open Procurement Albania

Blerje materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres te Bashkise Tirane

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Bashkia Tirane
Objekti i Tenderit Blerje materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres te Bashkise Tirane
Nr. Reference REF-59297-05-28-2020
Vlera / Fondi Limit 12 499 990,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 29-05-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 22-06-2020
Data e mbajtjes se tenderit 22-06-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 8
Operatore Konkurues “Infosoft Office“shpk
“Interlogistic” shpk
“IT Gjergji Kompjuter” shpk
“Erisoni Company” shpk
“Blueprint Technologies“ shpk
“Marketing & Distribution” shpk
Adastra” shpk
“Adenis Kastrati” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ERISONI COMPANY SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 7 807 600,00
  Data e shpalljes se fituesit 29-07-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Deri më 31-12-2020
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “Adastra” shpk, për këto arsye:
  - Nuk ka paraqitur në spe (sistemin elektronik) dokumentacionin ligjor, teknik dhe atë ekonomik.
  2. “Blueprint Technologies“ shpk, për këto arsye:
  - Nuk ka paraqitur në spe (sistemin elektronik) dokumentacionin ligjor, teknik dhe atë ekonomik.
  3. “Adenis Kastrati” shpk, për këto arsye:
  - Nga verifikimi i dokumentacionit në sistemin elektronik të prokurimeve KVO konstaton se operatori ekonomik Adenis Kastrati sh.p.k nuk ka paraqitur vërtetimin e lëshuar nga Bashkia Fushë- Krujë për vitin 2019.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data