Open Procurement Albania

Blerje materiale Kancelarie

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vau i Dejës
Institucioni Prokurues Bashkia Vau Dejes
Objekti i Tenderit Blerje materiale Kancelarie
Nr. Reference REF-67763-08-05-2020
Vlera / Fondi Limit 3 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 06-08-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 24-08-2020
Data e mbajtjes se tenderit 24-08-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues "BLEDI BILALI"
"FERIT MYFTARI"
"SOFIA MYFTARI "
"TIM" Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BLEDI BILALI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2.901.000
  Data e shpalljes se fituesit 14-09-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 10 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:
  1. FERIT MYFTARI
  - Nuk ka paraqitur vertetimin e xhiros për 3 vitet e fundit.
  2. “SOFIA MYFTARI”
  - Nuk keni paraqitur vertetim për shlyerjen e taksave vendore 3. “TIM”
  - Nuk keni paraqitur bilance për 3 vitet e fundit, nuk keni paraqitur vërtetim xhiroje, nuk keni paraqitur deklaratat sipas Shtojcave të kërkuara.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data