Open Procurement Albania

Lyerja e shkollave dhe kopshteve te femijeve ne bashkine Cerrik per vitin mesimor 2020-2021

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Cërrik
Institucioni Prokurues Bashkia Cerrik
Objekti i Tenderit Lyerja e shkollave dhe kopshteve te femijeve ne bashkine Cerrik per vitin mesimor 2020-2021
Nr. Reference REF-69440-08-23-2020
Vlera / Fondi Limit 1 999 916,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 24-08-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 03-09-2020
Data e mbajtjes se tenderit 03-09-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues ”IMAG“ Shpk
” DOKSANI-G“ Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • IMAG
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 509 574,00
  Data e shpalljes se fituesit 14-09-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 5 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:
  1. DOKSANI-G Shpk
  Oferta e paraqitur nga Operatori ekonomik „Doksani –G‘ eshte e pergatitur ne kundershtim me kerkesat e percaktuara ne DT pasi nuk perfshin objektet dhe te gjithe zerat pjese e preventivit fillestar te ngarkuar nga Autoriteti Kontraktor.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data