Open Procurement Albania

Permiresim i banesave ekzistuese per komunitete te varfera dhe te pafavorizuara

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korçë
Institucioni Prokurues Bashkia Korce
Objekti i Tenderit Permiresim i banesave ekzistuese per komunitete te varfera dhe te pafavorizuara
Nr. Reference REF-68746-08-14-2020
Vlera / Fondi Limit 3 783 988,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 17-08-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-08-2020
Data e mbajtjes se tenderit 28-08-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 7
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • NIKA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2.420.802
  Data e shpalljes se fituesit 14-09-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 3 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane s’kualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:
  1. Shoqeria “Infinit”shpk, per arsye se:
  Nuk ploteson kriterin e vendosur ne dokumentat e tenderit, shtojca 11, kriteret e vecanta te kualifikimit,
  2.2. Per Kapacitetin teknik: 1. Punet e ngjashme.
  2. Shoqeria “2N”shpk
  per arsye se:
  Nuk ploteson kriterin e vendosur ne dokumentat e tenderit, shtojca 11, kriteret e veçanta te kualifikimit.
  3. Shoqeria “Ina”shpk, per arsye se:
  Ofertuesi nuk ka paraqitur grafikun e punimeve.

  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data