Open Procurement Albania

Rikonceptim dhe Rikonstruksion i Hyrjes se Qytetit Polican - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Poliēan
Institucioni Prokurues Bashkia Poliēan
Objekti i Tenderit Rikonceptim dhe Rikonstruksion i Hyrjes se Qytetit Polican - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve
Nr. Reference REF-47910-08-19-2016
Vlera / Fondi Limit 61 008 900,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 19-08-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 14-09-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 14-09-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues FLED SHPK - JOGI SHPK - BOSHNJAKU.B SHPK - SHENDELLI SHPK - ROSI SHPK - G.P.G COMPANY SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • G.P.G. COMPANY SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 50 319 733,00
  Data e shpalljes sė fituesit 23-09-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės 10-10-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 6 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.41 - Dt.17-10-2016
  Vendim i Komitetit tė Zhvillimit tė Rajonit nr. 31, datė 13.6.2016

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data