Open Procurement Albania

Blerje mish te fresket per institucionet shkollore dhe parashkollore te bashkise Mirdite

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mirditë
Institucioni Prokurues Bashkia Mirdite
Objekti i Tenderit Blerje mish te fresket per institucionet shkollore dhe parashkollore te bashkise Mirdite
Nr. Reference REF-88399-02-25-2021
Vlera / Fondi Limit 1 500 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 26-02-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-03-2021
Data e mbajtjes se tenderit 11-03-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues "FRAN DODA" SHPK
" SEAD-SGS” SHPK
" Sinani Trading” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SEAD-SGS
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1,472,500
  Data e shpalljes se fituesit 06-04-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. "FRAN DODA" SHPK, për këto arsye:
  - Nuk ka arritur të paraqesë shtojcën 2/1, Deklaratën për paraqitje oferte të pavarur.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SEAD-SGS viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SEAD-SGS viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SEAD-SGS viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SEAD-SGS viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data