Open Procurement Albania

Ndertim shkolla 9-vjecare vartese Sebisht, Njesia Administrative Stebleve

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Institucioni Prokurues Bashkia Librazhd
Objekti i Tenderit Ndertim shkolla 9-vjecare vartese Sebisht, Njesia Administrative Stebleve
Nr. Reference REF-89680-03-11-2021
Vlera / Fondi Limit 3 333 333,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 12-03-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-03-2021
Data e mbajtjes se tenderit 23-03-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues ELDA _ VL shpk
NEAL-86 shpk & Ardjan Preçi
LIQENI VII shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • NEAL-86 shpk-Ardjan Preçi
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3,300,740
  Data e shpalljes se fituesit 06-04-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. ELDA _ VL shpk, për këto arsye:
  - nuk ka arritur te paraqese ne Sistemin e Prokurimit Elektronik asnje dokumentacion, per te vertetuar permbushjen e kritereve teknike dhe te pergjithshme te percaktuara ne DST.
  2. LIQENI VII shpk, për këto arsye:
  - nuk ka arritur te paraqese dokumentacion te plote dhe te sakte per te deshmuar plotesimin e pikes 3.3 te kriterit te vecante per kualifikim, te percaktuar ne DST.
  - nuk ka arritur te paraqese dokumentacion te plote dhe te sakte per te deshmuar plotesimin e pikes 1-a) te kriterit te vecante per kualifikim te percaktuar ne DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Ardjan Preçi viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Ardjan Preçi viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Ardjan Preçi viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Ardjan Preçi viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data