Open Procurement Albania

Blerje tuba per kanalet vaditese

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Institucioni Prokurues Bashkia Librazhd
Objekti i Tenderit Blerje tuba per kanalet vaditese
Nr. Reference REF-89792-03-11-2021
Vlera / Fondi Limit 1 665 680,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 12-03-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-03-2021
Data e mbajtjes se tenderit 23-03-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Ervin Luzi & Hasballa shpk
Luar Bros shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Ervin Luzi - Hasballa shpk
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 665 677
  Data e shpalljes se fituesit 06-04-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. Luar Bros shpk, për këto arsye:
  - nuk ka arritur te permbushe kriteret e pergjithshme dhe te vecanta kualifikuese te percaktuara ne DST, ne te cilen konkretisht kriterin e vecante kualifikues pika 2.3.3, te DST.
  - nuk ka arritur te permbushe kriteret e pergjithshme dhe te vecanta kualifikuese te percaktuara ne DST, ne te cilen konkretisht kriterin e vecante kualifikues pika 2.3.2 te DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Ervin Luzi viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Ervin Luzi viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Ervin Luzi viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Ervin Luzi viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Hasballa shpk viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Hasballa shpk viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Hasballa shpk viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Hasballa shpk viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data