Open Procurement Albania

Blerje makinerish dhe blerje dy kamiona. Fondi Limit per Makinerite eshte 3 333 333 Leke pa TVSH, ndersa per kamionet Fondi Limit eshte 4 833 333. financuar nga Transferta specifike per vitin 2016 dhe 2017

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Klos
Institucioni Prokurues Bashkia Klos
Objekti i Tenderit Blerje makinerish dhe blerje dy kamiona. Fondi Limit per Makinerite eshte 3 333 333 Leke pa TVSH, ndersa per kamionet Fondi Limit eshte 4 833 333. financuar nga Transferta specifike per vitin 2016 dhe 2017
Nr. Reference REF-49899-09-16-2016
Vlera / Fondi Limit 8 166 670,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 16-09-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-10-2016
Data e mbajtjes se tenderit 12-10-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues R&R GROUP&SPARKLE 32 SHPK - ADI COMPANY & START CO SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • R&R GROUP - SPARKLE 32 SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 8 100 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 01-11-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 8100000
  Data e lidhjes se kontrates 22-11-2016
  Kohezgjatja e kontrates 10 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ka patur ankese nga Subjekti “ “R dhe R Group dhe Sparkle 32”Sh.p.k“ Sh.p.k me date 25.10.2016 dhe eshte kthyer pergjigje me date 31.10.2016.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per R&R GROUP viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per R&R GROUP viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per R&R GROUP viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per R&R GROUP viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SPARKLE 32 SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SPARKLE 32 SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SPARKLE 32 SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SPARKLE 32 SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Njoftimit te Kontrates
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit NR.46 - DT.21-11-2016
  Lidhja e Kontrates NR.48 - DT.05-12-2016

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data