Open Procurement Albania

Rikonstruksion i rrugės Ago Celi dhe Rrugės sė Re , Rikonceptim i palestrės sė lagjes 15 Shtatori. Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tepelenė
Institucioni Prokurues Bashkia Tepelenė
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i rrugės Ago Celi dhe Rrugės sė Re , Rikonceptim i palestrės sė lagjes 15 Shtatori. Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve.
Nr. Reference REF-60539-11-30-2016
Vlera / Fondi Limit 117 568 904,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 30-11-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-12-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 23-12-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues B 93 shpk & Boshnjaku B shpk & Kevin Konstruksion shpk - ARKONSTUDIO shpk - SHENDELLIA shpk - Caushi shpk - G.P.G.COMPANY shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • G.P.G. COMPANY SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 117 059 057,00
  Data e shpalljes sė fituesit 30-12-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 140470869
  Data e lidhjes sė kontratės 10-02-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 90 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Ka te skualifikuar.
  -Operatori Bashkim i operatoreve BOP “B-93”shpk dhe “Boshnjaku” shpk dhe “Kevin Konstruksion” shpk , nuk paraqitur Jo fuqi punetore te mjaftueshme sipas kerkesave te DST Jo certifikatat ISSO BOE (asnjeri nga operatoret) nuk ka vertetim te leshuar nga zyra e Taksave apo e Finances te Bashkise Tepelene. Jo i plotesuar numri i punonjesve teknik te certifikuar nga (IQT) Instituti Qendror Teknik) -Operatori “ARKONSTUDIO” shpk nuk paraqitur te plotesuar Formularin e ofertes dhe preventivin -Operatori “CAUSHI” shpk nuk ka paraqitur te plotesuar Formularin e ofertes dhe preventivin - Operatori “SHENDELLI”: Jo fuqi punetore te mjaftueshme sipas kerkesave te DST JO Sigurim oferte,sipas Shtojcės 3; MUNGON
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Raport Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės NR.7 - DT.20-02-2017
  Vendim i Komitetit pėr Zhvillimin e Rajoneve nr. 45, datė 19.9.2016

  Vendim i Komitetit pėr Zhvillimin e Rajoneve nr. 9, datė 21.3.2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data