Open Procurement Albania

Ndërtimi I Urës dhe Vendosja e Ndricimit, Fushë Prezë

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vorë
Institucioni Prokurues Bashkia Vorë
Objekti i Tenderit Ndërtimi I Urës dhe Vendosja e Ndricimit, Fushë Prezë
Nr. Reference REF-66926-02-07-2017
Vlera / Fondi Limit 13 301 711,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 07-02-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 03-03-2017
Data e mbajtjes se tenderit 03-03-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues SALILLARI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SALILLARI SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 13 004 880,00
  Data e shpalljes se fituesit 03-03-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 15917973
  Data e lidhjes se kontrates 28-04-2017
  Kohezgjatja e kontrates 180 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SALILLARI SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SALILLARI SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SALILLARI SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SALILLARI SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.11 - DT.20-03-2017
  Lidhja e Kontrates NR.18 - DT.08-05-2017

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data