Open Procurement Albania

Mjete dhe paisje te tjera teknike (stola, kosha)

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues Drejtoria Nr.1 e Punėtorėve tė Qytetit Tiranė
Objekti i Tenderit Mjete dhe paisje te tjera teknike (stola, kosha)
Nr. Reference REF-67845-02-15-2017
Vlera / Fondi Limit 33 259 700,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-02-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 13-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues FUSHA SHPK - PAERA SHPK - MUCA SHPK - BOLT SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FUSHA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 33 120 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 23-03-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 39744000
  Data e lidhjes sė kontratės 17-05-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Operatorėt qė jane skualifikuar: PAERA SHPK - MUCA SHPK - BOLT SHPK Nuk kane dorėzuar ofertė
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.14 - DT.10-04-2017
  Lidhja e Kontratės NR.21 - DT.29-05-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data