Open Procurement Albania

Sistemim asfaltim dhe kthimi nė gjendjen fillestare tė segmenteve rrugore pas ndėrhyrjes nė rrjetin e Ujėsjellėsit dhe Kanalizimeve ne Qytetin e Tiranes

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizime Tiranė
Objekti i Tenderit Sistemim asfaltim dhe kthimi nė gjendjen fillestare tė segmenteve rrugore pas ndėrhyrjes nė rrjetin e Ujėsjellėsit dhe Kanalizimeve ne Qytetin e Tiranes
Nr. Reference REF-72403-03-17-2017
Vlera / Fondi Limit 15 073 326,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 20-03-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-04-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 11-04-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues EURONDERTIM MK SHPK - FUSHA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FUSHA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 14 771 358,00
  Data e shpalljes sė fituesit 21-04-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 17725630
  Data e lidhjes sė kontratės 30-05-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 1 vit
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  1. Operatori ekonomik “EURONDERTIM MK”, Nuk ka paraqitur njė vėrtetim qė tė ketė ketė plotėsuar detyrimet fiskale dhe tė gjitha detyrimet e sigurimeve shoqėrore, tė lėshuar nga Administrata Tatimore. - Nuk ka paraqitur njė vertetim pėr shlyerjen e taksave vendore pėr vitin 2016 pranė tė gjitha njesive vendore ku operatori ekonomik ushtron aktivitetin sipas regjistrimit nė QKB. - Nuk plotėson kriterin e vendosur nė pikėn 2.2.1. Nuk ka paraqitur Ēertifikata ISO 14001 - 2004 - Nuk plotėson kriterin e vendosur nė pikėn 2.3.3. Nuk ka paraqitur asnjė dokument pėr tė provuar kriterin e vendosur nė pikėn 2.3.4; 2.3.5; 2.3.6; 2.3.7
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.18 - DT.08-05-2017
  Lidhja e Kontratės NR.22 - DT.05-06-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data