Open Procurement Albania

Rehabilitimi i zonės pas pallateve tė ish mapos dhe rikualifikimi i fasadave tė pallateve

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Poliēan
Institucioni Prokurues Bashkia Poliēan
Objekti i Tenderit Rehabilitimi i zonės pas pallateve tė ish mapos dhe rikualifikimi i fasadave tė pallateve
Nr. Reference REF-71930-03-15-2017
Vlera / Fondi Limit 19 337 946,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 16-03-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-04-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 10-04-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues TOTILA SHPK & ED-CONSTRUKSION SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K130010101G-K61625001I
 • TOTILA SHPK&ED-CONSTRUKSION
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 19 296 150,00
  Data e shpalljes sė fituesit 12-04-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 23155380
  Data e lidhjes sė kontratės 24-04-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 90 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.16 - DT.24-04-2017
  Lidhja e Kontratės NR.17 - DT.02-05-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data